U bevindt zich hier: Startpagina Masterlijst

Reiki Masterlijst BelgiŽ


Ben je op zoek naar een Reiki master bij jou in de buurt?
Dan zou deze lijst van Reiki masters wel eens van pas kunnen komen!

De masters zijn gegroepeerd per stroming, op volgorde van provincie zodat het zoeken zo optimaal mogelijk kan verlopen. Als je zelf in een bepaalde Reikistroming lesgeeft en je wilt jezelf graag vermeld zien op deze pagina, dan is de pagina "Aanmelden masterlijst" een uitstekend beginpunt.

De stromingen die op dit moment zijn vertegenwoordigd, zijn:
  • Usui Shiki Ryoho
  • Usui Tibetan
  • Tera Mai
  • Karuna Reiki
  • Shamballa Eenheid
Als er aanmeldingen komen voor een andere stroming, wordt die stroming toegevoegd in de lijst.

Door middel van de afbeelding met de poppetjes wordt aangegeven of deze master wel of niet lid is van het forum van Reikistromingen.be.

Let wel op: alleen leden van Reikistromingen.be kunnen de profielen van leden zien.




Usui Shiki Ryoho
Naam + e-mailProvincieWebContactinfoForumlid?
Agnes Defillet
agnes.defillet@pandora.be
Antwerpen
Walking Turtle
Agnes Defillet
Priester Poppestraat 25
2640 Mortsel
Tel: 03 - 29 50 191
Alexander Vervoort
allive88@scarlet.be
Antwerpen
Alexander Vervoort
Oude Veldstraat 15
2960 Brecht
Marcel Bastianen
tnieuwbegin@scarlet.be
Antwerpen
't Nieuw Begin
Marcel Bastianen
Schaapsbaan 34
2910 Essen
Tel: 03 - 67 70 650
Sonja Dirickx
sodir@telenet.be
Antwerpen
Sonja Dirickx
Carillolei 39
2630 Aartselaar
Tel: 03 - 88 70 876
Samira Marinus
hidupbagia@hotmail.com
Antwerpen
Hidup Bagia
Samira Marinus
Bosstraat 9a
2230 Ramsel
Tel: 0497 - 04 24 44
Franck Steverlynck
info@avalon-care.be
Antwerpen
Avalon Care
Franck Steverlynck
Solhofdreef 80
2630 Aartselaar
Tel: 0475 - 34 28 24
Nancy Van Herck
nancy_van_herck@telenet.be
Antwerpen
Ionamassages
Nancy Van Herck
Kerkplein 2 glr
2547 Lint
0496 - 62 27 94
Chris Janssens
chrismerlijn@hotmail.com
Antwerpen
Merlijn
Chris Janssens
Lode Van Berckenlaan 350/6
2140 Borgerhout
Tel: 03/366.31.83
Anja Pollenus
anja.pollenus@hotmail.com
Limburg
Anja Pollenus
Garenstraat 42
3550 Heusden
Tel: 0474 - 69 03 15
Ellen Leyssens
info@levensboom-online.be
Limburg
Holistische praktijk voor mens en dier De Levensboom
Ellen Leyssens
Stalmansstraat 1
3900 Overpelt
Tel: 0474 - 35 02 73
Theunis Eric
theunis.eric@hasselaar.be
Limburg
Theunis Eric
Lindenhofstraat 9
3500 Hasselt
Tel: 0495 - 65 16 25
Jean-Paul Claes
jean-paul.claes@pandora.be
Limburg
Holistische praktijk "De Levensbron"
Jean-Paul Claes
hazerikstraat 20
3582 Koersel
Tel: 011 - 42 45 88
Enrique Gonzalez
reiki_speedy59@hotmail.com
Limburg
Enrique Gonzalez
Leliestraat 6
3600 Genk
Tel: 089 - 35 25 05
Viviane Vandormael
vivianevandormael@hotmail.com
Limburg
Vivi's heart ki healing
Viviane Vandormael
Maastrichtersteenweg 202
3500 Hasselt
Tel: 0475 - 68 76 69
Cindy Pollenus
richka-keisha@hotmail.com
Limburg
Cindy Pollenus
Pioenstraat 1
3800 Sint-truiden
Tel: 011 - 75 94 99
Titia de Weger
reiki_inguz@live.be
Limburg
Titia de Weger
Vroenhoven
Tel: 012 - 45 88 72
Sabine Bogaert
info.praktijkvoorreiki@gmail.com
Limburg
Praktijk voor Reiki
Sabine Bogaert
Hortensiastraat 16
3660 Opglabbeek
Tel: 0495 - 70 60 34
Jochen Bergmans
info@dehelendebron.com
Limburg
De helende bron
Jochen Bergmans
Sint Luciastraat 11
3530 helchteren
Tel: 0498 - 49 28 20
Franky de Vos
arianrhod@skynet.be
Oost-Vlaanderen
Arianrhod
Franky de Vos
Durmelaan 16
9160 Lokeren
Tel: 0495 - 73 54 51
Greet De Pauw
info@purusha.be
Oost-Vlaanderen
Purusha
Greet De Pauw
Bareeldreef 2
9255 Buggenhout
Tel: 0476 - 62 93 89
Karine Colman
reiki@karinec.be
Oost-Vlaanderen
Zenergiek
Karine Colman
Hooirt 62
9220Hamme
Kenny Appelen
kennyappelen@yahoo.com
Vlaams-Brabant
Centrum voor Life Coaching
Kenny Appelen
Klottenbergstraat 12
3440 Zoutleeuw
Tel: 0496 - 51 58 11
Lisette Maes
edelweiss@telenet.be
Vlaams-Brabant
Edelweiss
Lisette Maes
Hertstraat 46
3090 Overijse
Miche Urgel
miche@reikihuisje.be
Vlaams-Brabant
Reikihuisje
Miche Urgel
Amerstraat 21
3272 Messelbroek
Tel: 0479 - 56 13 73
Anne de Martelaere
anne.demartelaere@telenet.be
Vlaams-Brabant
Anne de Martelaere
Petrus Huysegomsstraat 3A
1600 Sint-Pieters-Leeuw
Tel: 0477 - 61 26 33
Els Verhasselt
els.verhasselt@reikihealing.be
Vlaams-Brabant
Reikihealing
Els Verhasselt
Processiestraat 87
1742 Ternat (S.K.L)
Tel: 02 - 58 23 617
Hendrik Gellynck
h.a.n@skynet.be
West-Vlaanderen
Hendrik Gellynck
Peter Benoitlaan 58 bus 3
8200 Brugge
Tel: 050 - 38 29 00
Katrien Decocker
info@mooiengezond.be
West-Vlaanderen
Katrien Decocker
Wagenmakersstraat 7
8531 Bavikhove
Tel: 056 - 70 22 17 of 0478 - 48 68 01
Els Decoster
els.decoster@skynet.be
West-Vlaanderen
Els Decoster
Zultseweg 143
8790 Waregem
Tel: 056 - 60 77 02
Freek Vanreusel
Innerlijke_vlam@telenet.be
West-Vlaanderen
Innerlijke vlam
Freek Vanreusel
Kapelstraat 93
8540 Deerlijk
Tel: 0474 - 08 83 14

Usui Tibetan
Naam + e-mailProvincieWebContactinfoForumlid?
Rob Hermans
emovere@skynet.be
Vlaams-Brabant
Emovere
Rob Hermans
Redingenstraat 85
3000 Leuven
Tel: 0496 - 48 35 97
Philippe Laperre
philippelaperre@yahoo.com
West-Vlaanderen
Ontdaan
Philippe Laperre
Moenstraat 1b
8554 Sint Denijs
Tel: 0473 - 81 46 61

Tera Mai
Naam + e-mailProvincieWebContactinfoForumlid?
Pascale Laffutte
reiki_pascale@hotmail.com
Antwerpen
Pascale Laffutte
Callebeekstraat 88
2620 Hemiksem
Tel: 0495 - 42 73 40
Pierre Buys
pierre.buys@skynet.be
AntwerpenPierre Buys
Bergstraat 45
2230 Herselt
Tel: 0477/77 97 02
Ingrid Carpentier
ingrid.carpentier@skynet.be
Antwerpen
Ingrid Carpentier
Jagersdreef 35
2950 Kapellen
Tel: 0478 - 24 61 92
Reimond-Frans De bruyn
reimond.de.bruyn@pandora.be
Antwerpen
Reimond-Frans De bruyn
Barelveldweg 5
2880 Bornem
Tel: 03 - 889 57 40
Carine de Backer
carine.de.backer@skynet.be
Oost- Vlaanderen
Hands of Light
Carine de Backer
Hazenhof 15
9120 Beveren
Tel: 0496 - 38 82 24
NoŽl Degryse
Noel@mijn-reiki-wereld.be
West- Vlaanderen
ARABOTH Reiki Home
NoŽl Degryse
Bruyningstraat 19
8500 Kortrijk
Tel: 0475 - 31 84 59

Karuna Reiki
Naam + e-mailProvincieWebContactinfoForumlid?
Joris Janssens
jorisjanssens35@hotmail.com
Antwerpen
Joris Janssens
Boekenbergplein 15
2100 Deurne
Tel: 0486 - 66 33 75 & 03 - 828 24 22
June May
junemay777@gmail.com
Antwerpen
June May
Hoogstraat 21/11
2000 Antwerpen
Tel: 0488 - 29 43 20

Shamballa Eenheid
Naam + e-mailProvincieWebContactinfoForumlid?
Claudia Houben
claudia.houben@gmail.com
Limburg
Butterfly
Claudia Houben
Dr Le Jeunestraat
3620 Lanaken

Forum nieuws


Meest recente reacties in:
Ilona
door Nyncke
18 april 2017, 22:08:14
Magnified Healing 1ste fase Master Teacher workshop 24+25 juni 2017
door Dancing Cloud
3 april 2017, 21:16:50
hoi even voorstellen
door wimjaap
1 april 2017, 13:48:24
hej hej
door wimjaap
1 april 2017, 13:46:16
Herbronnen in de Algarve
door mooiengezond
24 maart 2017, 16:20:04

Klik hier voor een uitgebreide lijst van recente topics.

Leden online op Reiki forum:
1 gast, 0 leden



Nieuwste nieuwkomer:
Een warm welkom voor DracoNights, ons nieuwste lid.